پازل / قوانین و بازگشت کالا

ضمانت و بازگشت کالا

خرید شما آغاز تعهد ماست

همۀ قوانین فروشگاه اینترنتی دنیای موبایل پازل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و طبیعتاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. امیدواریم با فراهم بودن امکان مرجوعی با آرامش بیشتر خریدتون رو انجام بدید.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

 • در صورتی که اشکال سفارش دریافتی، در هنگام تحویل قابل تشخیص باشه، به طور مثال کارتن پیش از تحویل آسیب دیده و یا تغییر شکل داده، از تحویل گرفتن محصول خودداری کنید. یادتون باشه در شرایطی که عیب کالا درب منزل قابل تشخیص باشه، نباید تحویل گرفته بشه و شامل موارد مرجوعی نیست.
 • تعویض سلیقه‌ای به‌معنای انصراف از خرید پس از دریافت سفارش توسط مشتری است. اگر از خرید کالایی که به دستتان رسیده، منصرف شده‌اید، باید در 48 ساعت ابتدایی دریافت سفارش، درخواست مرجوعی را به پشتیبانی پازل اطلاع دهید.

 • کالای دارای ایراد فنی در صورت تایید ایراد از سوی کارشناس فنی پازل، تا هفت روز بعد از تحویل به مشتری قابل‌بازگشت هستند. به‌عنوان مثال اگر یک کالای برقی روشن نشود، این ایراد، فنی محسوب می‌شود. به‌طور کلی ایراد فنی شامل مشکلاتی است که در قطعات یا اقلام همراه کالا وجود داشته و امکان استفاده از آن را مختل می‌کند.
  تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی پازل نمی‌شوند. همچنین در مورد کالاهای برقی هرگونه نوسانات برقی که منجر به آسیب به دستگاه شود شامل پوشش گارانتی هفت روزه نمی شود.

 • برای گزارش ایراد ظاهری کالای خریداری‌شده، حتما باید تا ۲۴ساعت پس از دریافت کالا اقدام کنید و پس از این بازه، امکان ارسال درخواست مرجوعی وجود ندارد. ایراد ظاهری می‌تواند شامل مشکلاتی مثل خط و خش، شکستگی و … باشد.

  تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی پازل نمی‌شوند.

 • مرجوع کردن کالا به علت مغایرت، در صورتی امکان‌پذیر است که کالا از نظر مشخصات فیزیکی یا فنی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد. به این معنا که کالای خریداری‌شده مشخصاتی متفاوت با اطلاعات درج‌شده در جدول مشخصات پازل داشته باشد یا اقلامی را که در جدول مشخصات به عنوان اقلام همراه ذکر شده، به همراه نداشته باشد.

 • پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده، کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.
 • بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.
 • روند دریافت کالای مرجوعی در رشت از سمت پیک دنیای موبایل پازل انجام می شود و در شهرستان کاربر باید از طریق پست بسته را برای دنیای موبایل پازل ارسال نماید.
 • هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد، بر عهده ی خود کاربر می باشد.
 • تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در انبار مرکزی دنیای موبایل پازل موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا، هزینه برگشت داده می شود.

مرجوع کردن کالای دارای مشکل

در صورتی که بعد از تحویل سفارش، متوجه یکی از موارد زیر شدید و قصد مرجوع کردن داشتید، لازمه حداکثر تا ۳ روز کاری ، با پشتیبانی مشتریان دنیای موبایل پازل (شماره تماس دنیای موبایل پازل: 32032-013) تماس بگیرید و برای مرجوع کردن هماهنگی لازم رو انجام بدید، سپس محصول رو به ما مرجوع کنید.

 

از نظر دنیای موبایل پازل موارد زیر شامل مرجوعی کالا میشه :

 1. کالا از نظر فیزیکی آسیب دیده باشه، تغییر شکل داده باشه یا کیفیت ظاهری مناسبی نداشته باشد
 2. محصول از داخل ظرف نشت کرده باشد
 3. کالا به صورت اشتباه ارسال شده باشد

در صورت تایید مورد مرجوعی یا محصول جایگزین براتون ارسال می شود و یا هزینه‌ی خرید به شما استرداد خواهد شد. هزینه‌ی مرجوع کردن هم در این حالت با دنیای موبایل پازل می باشد.

 

برای مرجوعی سفارشات حتما به نکات زیر توجه بفرمایید :

 1. کالا باید در شرایط اولیه باشد و لیبل روی کالا حفظ شده باشد.
 2. برای بازگشت کالاها، قرار گرفتن کالا در جعبه و بسته‌بندی اصلی خود الزامی است.
 3. در صورتی که کالا دارای گارانتی باشد، کارت گارانتی، لیبل گارانتی ( در مواردی که به‌جای کارت لیبل دارند ) و اقلام همراه کالا باید به همراه کالای اصلی برگردانده شوند.
 4. پس از دریافت محصول، در صورت نیاز، گارانتی آن را فعال نمایید و در صورت بروز هرگونه مشکل برای کالا، با خود شرکت مربوطه، مشکل را مطرح نمایید.
 5. قطعات اینترنال امکان تعویض سلیقه‌ای نداشته و صرفا به دلیل مغایرت با مشخصات درج شده در جدول مشخصات کالا امکان مرجوعی دارند و فروشگاه در قبال خدمات آن تعهدی ندارد.
 6. کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی پازل نمی‌شوند.
  کالاهای دیجیتال مثل موبایل و لپ‌تاپ نباید از پلمپ خارج شوند و حتی اگر روشن نشده باشند، درصورت بازشدن پلمپ قابل‌بازگشت نیستند. همچنین برای بازگشت این کالاها باید فرآیند تایید شماره سریال توسط پازل و گارانتی محصول طی شود.
 7. درمورد کالاهای سیم‌کارت‌خور مثل گوشی و ساعت هوشمند، درصورت مواجهه با ایراد فنی ابتدا باید انتقال مالکیت را انجام داده و اکانت‌های خود را Remove کنید. درخصوص ساعت‌های هوشمند هم باید مراحل Unpair را انجام داده باشید.
 8. تمامی مرسولات توسط دنیای موبایل پازل حین ارسال بیمه می‌شوند. لذا زمان تحویل مرسوله خود از مامور نامه رسان، حتما نزد خود او از سلامت مرسوله خود اطمینان حاصل نمایید.در غیر این صورت مرسوله شما از حالت بیمه خارج شده و خارج از مسئولیت ما می باشد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.